Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või vajutades „Sain aru“ nuppu, nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot.
100

Laenusumma 100
+ intress ja teenustasud 32.19

kokku tagastada 132.19
tagasimakse aeg 29. detsember 2011

Laenud

Laen aitab olukorras, kui on vaja kiirelt ja mugavalt finantseerida väikesi väljaminekuid. Olgu selleks igapäevase rahavajaduse katmine enne palgapäeva või ootamatu kulutus nagu kodumasina ost, hambaravi, korteriremont, autoparandus vms.

Kiirlaenud.ee pakub võimalust taotleda laenu 100 euro kaupa kuni kuuks ajaks. Maksimaalselt saab laenu 800 € ulatuses. Vastavalt antud limiidile saab esitada ka mitu laenutaotlust.
Enne laenu taotlemist mõtle rahulikult järele, kas oled oma otsuses kindel ja kas suudaksid võetud laenu tagasi maksta.

Taotlemiseks on vaja registreeruda Kiirlaenud.ee internetikeskkonna kasutajaks. Esmakordse laenu puhul lepib Kiirlaenud OÜ kliendihaldur kokku isikutuvastuse, mida saab teha passi või ID-kaardi alusel Eesti Posti kontoris või Kiirlaenud.ee peakontoris Tallinnas aadressil Pronksi 19.
Hilisemate laenude taotlemisel ei ole isikutuvastus enam vajalik.

Laenu väljastamisel järgitakse vastutustundliku laenamise põhimõtteid, tegevus on läbipaistev ning lähtub õigusaktidest.

Taotletud laenusumma saab isiklikule arvelduskontole või soovi korral ka sularahas. Sularaha eeliseks on see, et laenamisest ei jää jälge pangakontole ning seega ei mõjuta laen kliendi krediidivõimekust pankade silmis. Kes soovib laenu sularahas, saab laenusumma kätte Eesti Posti kontorist.

Laenuteenus on paindlik, käsitledes igat sadat eurot eraldi laenuna. See tähendab, et näiteks 300 euro laenamisel saab selle soovi korral tagasi maksta kolmes osas 100 euro kaupa. Tagasimakseprobleemide korral on alati võimalik laenutähtaega pikendada 5, 10 ja 30 päeva võrra.

Laenu tasumisel on võimalik teha erandkokkuleppeid ja maksegraafikuid klienditeeninduse numbril 56 999 215 või e-posti info@kiirlaenud.ee.

Küsimuste korral võtke palun ühendust Kiirlaenud.ee klienditeenindusega numbril 56 999 215.

Loe rohkem infot kiirlaenu kohta ning erinevate väikelaenu võimaluste kohta.