Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või vajutades „Sain aru“ nuppu, nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot.
100

Laenusumma 100
+ intress ja teenustasud 32.19

kokku tagastada 132.19
tagasimakse aeg 29. detsember 2011

Väikelaen

Väikelaen on lihtne ja paindlik laenutoode, mis aitab kiireloomuliste, hädavajalike või ootamatute väljaminekute puhul nagu kodumasinate ost, hambaravi, korteriremont, autoparandus, välisreis.

Kiirlaenud.ee pakub võimalust taotleda laenu 100 euro kaupa kuni kuuks ajaks. Maksimaalselt saab väikelaenu 800 € ulatuses. Vastavalt antud limiidile saab esitada ka mitu laenutaotlust.
Enne mõtle rahulikult järele, kas oled oma otsuses kindel ja suudaksid võetud laenu tagasi maksta.

Väikelaenu taotlemiseks on vaja registreeruda Kiirlaenud.ee internetikeskkonna kasutajaks. Laenutaotluse kinnitussõnumit saates veendu, et sõnum on saadetud registreeritud telefoninumbrilt ning sõnumi sisu vastab ekraanil olevale juhisele.

Esmakordse väikelaenu puhul lepib Kiirlaenud.ee kliendihaldur kokku isikutuvastuse, mida saab teha passi või ID-kaardi alusel Eesti Posti kontoris või Kiirlaenud.ee peakontoris Tallinnas aadressil Pronksi 19. Hilisemate väikelaenude taotlemisel ei ole isikutuvastus enam vajalik. Väikelaenu väljastamisel järgitakse vastutustundliku laenamise põhimõtteid, tegevus on läbipaistev ning lähtub õigusaktidest.

Soovitud summas taotletud väikelaen laekub isiklikule arvelduskontole. Soovi korral saab väikelaenu ka sularahas, saades laenusumma kätte lähimast Eesti Posti kontorist. Sularahateenuse puhul lisandub Eesti Posti teenustasu, mis on  3€ + 4% taotletud summast.

Väikelaenuteenus on väga paindlik, käsitledes igat sadat eurot eraldi laenuna. See tähendab, et näiteks 300 euro laenamisel saab selle soovi korral tagasi maksta kolmes osas 100 euro kaupa. Tagasimakseprobleemide korral on alati võimalik laenutähtaega pikendada 5, 10 ja 30 päeva võrra.

Väikelaenu tasumisel on võimalik teha erandkokkuleppeid ja maksegraafikuid klienditeeninduse numbril 56 999 215 või e-posti info@kiirlaenud.ee.

Küsimuste korral võtke palun kindlasti ühendust Kiirlaenud.ee klienditeenindusega numbril 56 999 215.

Loe ka kiirlaenu kohta ja teiste erinevate laenude kohta.